Targ

Z Nightwood
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Targ jest miejscem, gdzie można wymieniać zdobyte na wyprawach czy zwyciężone w różnych konkursach składniki na srebro i/lub rubiny. Można również kupić to, czego brakuje, używając tej samej waluty. Jakiś czas temu została dodana przydatna opcja, która pozwala na wystawianie prywatnych ofert. Jednakże aby korzystać z Targu, trzeba posiadać przynajmniej jednego smoka na 4 poziomie.

Jak sprzedawać?

Należy najpierw wybrać opcję Nowa oferta. Następnie, aby sprzedać składnik, należy w górnej ramce wybrać go z listy, a później określić, ile sztuk danego surowca chce się sprzedać i wyznaczyć pożądaną cenę w srebrze i/lub rubinach. Przed sporządzeniem oferty warto przejrzeć oferty innych, aby dowiedzieć się, za ile można sprzedać dany składnik.

Jak kupować?

Aby kupić składniki, należy w ramce Przeszukaj oferty innych wybrać poszukiwany składnik, a następnie określić pożądaną ilość oraz maksymalną cenę, jaką możemy zapłacić za wybraną ilość danego składnika. Po kliknięciu przycisku Kliknij tu, by rozpocząć szukanie! wyświetli się lista ofert spełniających wybrane kryteria. Jeśli zamiast niej pojawi się napis Nic nie znaleziono!, oznacza to, iż w danej chwili nikt nie sprzedaje wybranego składnika lub też nie ma go w wybranej ilości/cenie. Szukając przedmiotów możne także zaznaczyć opcje: Pokaż tylko nowe oferty, Pokaż ceny za sztukę i Posortuj według... (dostępne jest sortowanie ze względu na ilość srebra, rubinów lub sztuk). Ułatwia to znalezienie najbardziej odpowiadającej nam oferty.

Jeśli otrzymałeś niechcianą ofertę prywatną, która jest dla Ciebie niekorzystna lub nie potrzebujesz w tej chwili danego przedmiotu - wystarczy kliknąć na przycisk Odrzuć, który usunie taką ofertę z listy.

Czy wiesz, że...

  • na Targu można wystawić maksymalnie 5 ofert (wliczane są w to oferty prywatne)?
  • maksymalna kwota, za którą można wystawić przedmiot na Targu, to 100.000.000 srebra oraz 5.000 rubinów?
  • oferty wystawione przez Ciebie układają się od najtańszej do najdroższej, zaczynając od rubinów?

Zobacz także